Naga MarketsWedług opublikowanego w poniedziałek komunikatu prasowego, CLS Group osiągnęło średnią dzienną wartość wolumenów z działalności FX na poziomie 5,29 bilionów dolarów. Oznacza to wzrost o 8,6% (420 miliardy) w porównaniu do grudnia 2013, w którym raportowano 4,75 biliona dolarów.

Należy jednocześnie zauważyć, że w ujęciu rokrocznym również udało się poprawić wyniki. ADV w styczniu 2013 plasowało się na poziomie 5,19 bilionów dolarów, czyli o 100 miliardów dolarów niższym niż w roku obecnym. Przekłada się to co prawda na wzrost w wysokości zaledwie 2% jednak w pewnym stopniu odzwierciedla pozytywne zmiany w porównaniu z wynikami innych podmiotów.

Grupa jest jednym z największych dostawców usług ograniczania i zarządzania ryzykiem. W miesięcznym raporcie oprócz wskaźnika ADV znalazły się również informacje o podpisanych kontraktach w zakresie agregacji ryzyka. W styczniu osiągnięto wartość 1210577 czyli o 22,4% (221 tysięcy) więcej niż w grudniu 2013.

W weekend spodziewajcie się podsumowania miesięcznych wolumenów wszystkich największych brokerów detalicznych oraz instytucjonalnych. Do usłyszenia!

UWAGA: Przypominamy, że CLS w swoich raportach uwzględnia dwie strony transakcji na rynku Forex. Chcąc więc porównywać dane z innymi brokerami albo półrocznymi raportami Banku Rozrachunków Międzynarodowych wartości brutto należy podzielić przez dwa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here