Naga MarketsBlockchain i kryptowaluty wkroczyły w każdą strefę życia. Powstają coraz to nowsze inicjatywy, które mają na celu wykorzystanie nowoczesnej technologii do usprawnienia tradycyjnych biznesów. Pozwalają one na zwiększenie bezpieczeństwa działalności, poprawę prywatności oraz zarządzania danymi. Co najważniejsze, umożliwiają osiągnięcie tego samego celu mniejszym kosztem. To właśnie na ten ostatni aspekt postawił ClearCost.

Czym jest ClearCost?

ClearCost jest internetowym klubem podróżniczym, który pozwala użytkownikom na rezerwację hoteli na całym świecie bez żadnych dodatkowych opłat. Rezerwacja poprzez ClearCost pozwala na ominięcie wszelkich kosztów użytkowania, marketingu czy innych ukrytych opłat dodawanych przez klasyczne biura podróży.

Rezerwacja zawiera jedynie cenę bazową oraz niewielką opłatę związaną z pokryciem kosztów działania (ale nie więcej niż 4,85%). Ponad połowa tych opłat związana jest z koniecznością obsługi kart kredytowych.

„Celem projektu jest zaoferowanie transparentnych cen bez żadnych ukrytych opłat podczas rezerwowania noclegów. Dzięki ClearCost, nawet osoby, które nie podróżują zbyt często, będą mieli szansę na zaoszczędzenie nawet 500 SUD na hotelach przy pomocy tokenów o wartości 50 USD” – powiedział Paweł Małyszew, założyciel ClearCost.

ClearCost kontra tradycyjne biura podróży

Jeśli zarezerwujesz pokój poprzez tradycyjną agencję podróży, końcowa cena będzie wyższa nawet o 30% od bazowej ceny obiektu, znajdą się w niej zyski agencji oraz inne ukryte opłaty. Dla porównania maksymalna opłata przy korzystaniu z ClearCost wynosi 4,85%. Usługa redukuje dodatkowe koszty poprzez likwidację reklamy i marketingu, jako że jej użytkownicy są właścicielami tokenów.

Korzystając z ClearCost można zaoszczędzić 5-25% ceny, w zależności od hotelu czy regionu. Na stronie projektu pojawiła się przykładowa oferta, która pozwala zaoszczędzić ponad 3000 USD na tygodniowym luksusowym noclegu.

Minimalny pakiet do zakupu wynosi 57 tokenów CCWT, które są ważne przez 6 lat. Nadają się więc również dla podróżnych, którzy rzadko podróżują. Z drugiej strony, nie ma limitów korzystania z tokenów, możesz zarezerwować nawet 365 nocy w roku! Roczny koszt subskrypcji wynosi 45 USD, ale można ją nabyć kupując tokeny CCWT, wtedy cena jest czterokrotnie niższa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here