Naga MarketsUltimate Games S.A. zapowiedziało wydanie na PC symulatora miejskiej inwigilacji. W City Eye gracz wciela się w operatora monitoringu miejskiego, który dba o bezpieczeństwo obywateli. Twórcy szykują zróżnicowaną i pełną unikalnych rozwiązań rozgrywkę.

Ultimate Games S.A. zapowiedziało wydanie na PC symulatora miejskiej inwigilacji

Na platformie Steam jest już dostępny bezpłatny prolog gry, a finalna wersja City Eye ma pojawić się w sprzedaży w II połowie 2020 r. Później nowy symulator może trafić także na konsole.

Za City Eye odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Wydawcami na PC będą Ultimate Games S.A. i Gaming Factory S.A. Na platformie Steam dostępny jest już bezpłatny prolog – demo pozwalające na monitoring jednej dzielnicy i zadbanie o to, by była ona bezpieczniejszym miejscem.

W nowym symulatorze gracz wciela się w rolę operatora miejskiego monitoringu, którego zadaniem jest opanowanie i zwalczanie przestępczości, a także innych zagrożeń. Rozgrywka ma polegać głównie na wyszukiwaniu niebezpieczeństw, śledzeniu kryminalistów, monitorowaniu ich działań oraz wzywaniu odpowiednich służb. Sukces przyniosą dokładna obserwacja i skuteczne rozpoznawanie realnych zagrożeń. Katalog takich zdarzeń ma być szeroki i obejmować np. dewastacje mienia, pożary, kradzieże samochodów czy terroryzm.

„W prologu dostępna jest jedna dzielnica. W finalnej wersji gry dzielnic będzie w sumie 16, a system monitoringu obejmie łącznie aż kilkaset kamer. Ostateczna wersja gry zaoferuje oczywiście znacznie więcej elementów. Szykujemy m.in. systemy aktywnego zarządzania kamerami i reakcji mieszkańców na wydarzenia. Dojdą też nowe typy zdarzeń, w tym np. uliczne kradzieże, wypadki, przestępstwa drogowe i morderstwa” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Jak podkreśla Ultimate Games S.A., w City Eye można będzie liczyć na zróżnicowaną rozgrywkę, która zaoferuje wiele unikalnych rozwiązań. Twórcy zapowiadają też, że w symulatorze nie zabraknie losowości, co zwiększy dodatkowo żywotność gry.

„City Eye to gra inspirowana rzeczywistością i systemami inwigilacji totalnej, które oparte są na rozbudowanych sieciach monitoringu. Wiele osób nie zdaje sobie obecnie sprawy, jak szerokie zastosowanie znajdują takie systemy kontroli. Dotyczy to oczywiście nie tylko krajów autorytarnych, ale także tych uznawanych za demokratyczne. Nasza gra pozwoli poznać bliżej ten nieco już orwellowski świat i sprawdzić, jak to jest mieć wielką kontrolę nad miejskim życiem” – wyjaśnia Mateusz Zawadzki.

City Eye – główne cechy:
• symulator miejskiej inwigilacji;
• 16 dzielnic, setki kamer;
• miejski system monitoringu wizyjnego;
• wiele rodzajów zagrożeń;
• losowość zdarzeń;
• kontrola nad życiem miasta;
• walka o ład i porządek.

Nowy symulator trafi na PC (Steam) w II połowie 2020 r. Ultimate Games S.A. nie wyklucza, że City Eye zostanie później wydane także na konsolach.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAkcje CCC, JSW i Lotos, liderzy niedawnych zwyżek, korygują wzrosty
Następny artykułMAP: Enea rozpoczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here