Naga MarketsWczoraj Citi zamknęło swoją krótką pozycję na parze AUDUSD otworzoną 10-tego lutego po kursie 0,8933 odnotowując stratę 55 pipsów, jakby otrzymali tą pozycję to zostałaby ona zamknięta kilka godzin temu na SL równym 0,9095 co zwiększyłoby stratę o 107 pipsów.

AUDUSD nie było wstanie przełamać wsparcia zamykając świecę poniżej niego przez co kurs porusza się raczej w trendzie bocznym. W wyniku tego Citi zmieniło nastawienie do tej pary walutowej z niedźwiedziego do neutralnej i czekają na rozwój sytuacji w momencie wybycia z trendu horyzontalnego.

W międzyczasie Citi otworzył nową długą pozycję na parze CAD/JPY na poziomie 92,68 z TP równym 96,5o oraz SL – 90,75. Na chwilę publikacji pozycja przynosi już zysku nieco powyżej 100 pipsów. Artykuł źródłowy był opublikowany wczoraj o godzinie 19:45 – czyli bylibyśmy wstanie otworzyć jeszcze pozycję o dokładnie takich samych parametrach.

CADJPY wydaje się przygotowywać do kolejnego podwójnego, tak jak miało to miejsce w czerwcu oraz sierpniu poprzedniego roku. Poziom szyi podwójnego dna obecnie znajduje się na poziomie 93,72, jego przebicie powinno otworzyć drogę do potencjalnego zasięgu formacji W tj 96,50 – uważają analitycy Citi.

 

Dyskusja na forum: LINK

Marcin Moroz
moroz.marcin@gmail.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here