Naga MarketsAnalitycy Citi chwalą się kolejną pozycją w swoim portfelu. Piątkowe buy na USD/JPY jak na razie nie przynosi oczekiwanych zysków. Czy w przypadku AUD/USD będzie inaczej?


Przez większość komentujących określane mianem umiarkowanie jastrzębiego, zaś przez analityków Citi po prostu neutralnego, stanowisko Reserve Bank Australia w sprawie przyszłego kształtu australijskiej polityki monetarnej najprawdopodobniej nie dostarczy odpowiedniego impulsu do dlaszych wzrostów AUD/USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
To nie wszystkie propozycje analityków Citi na dziś. Skorzystaj z darmowego okresu próbnego FxWatcher  i zyskaj przewagę na rynku!

Citi po wtorkowej decyzji RBA dostrzegli okazję do krótkiej sprzedaży popularnego australijczyka tłumacząc moment podjęcia decyzji silnie wykupionym RSI(14). Za decyzją o krókiej sprzedaży pary z pewnością stoją również czynniki makroekonomiczne (o których pisał niedawno UBS) jednak bank nie zdecydował się podzielić nimi ze swoimi klientami.

Wszystkie pozycje Citi możesz śledzić w moim dzienniku na forum Comparic.

Przejdź do dziennika transakcyjnego Pozycji Dużych Graczy na forum Comparic>>>

Analitycy Citi proponują sprzedaż AUD/USD po cenach rynkowych i oczekują, że w najbliższej przyszłości para dotrze do okolic 0,7420. Krótkie pozycje powinny zostać zabezpieczone powyżej 0,7720, choć widoczny poziom oporu znajduje się w okolicy 0,7696.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here