Naga MarketsPomimo silnych spadków w minionym tygodniu analitycy Citi rekomendują dziś długie pozycje na popularnym kablu. Łapanie spadających noży czy może przemyślana taktyka? 


W ujęciu krótkoterminowym liczyć się będą jedynie sondaże przedwyborcze. A te w coraz mniejszym stopniu faworyzują obecnie rządzących Torystów. Według ostatnich doniesień, Partii Konserwatywnej może zabraknąć nawet szesnastu miejsc w parlamencie do uzyskania bezwzględnej większości. Polityczna niepewność kładzie się cieniem na wycenie funta, czego świadkami byliśmy w minionym tygodniu – komentują analitycy Citi.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Mimo wszystko, bank patrzy na GBP/USD w nieco szerszej perspektywie. Analitycy Citi prognozują, że wygrana w nadchodzących, przedterminowych wyborach należeć będzie jednak do Konserwatystów. Taki rozwój wydarzeń z pewnością uspokoi rynki, a Wielkiej Brytanii pozwoli na kontynuowanie rozmów z nową mocą. W przypadku wygranej Torystów, to Wielka Brytania może zyskać na Brexicie.

Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego FxWatcher >>>

Analitycy Citi rekomendują umiejscowienie zleceń oczekujących na poziomie 1,2750. Długie pozycje powinny zostać zabezpieczone poniżej poziomu 1,2650 natomiast poziom docelowy wzrostów sięgać powinien okolic 1,3000.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here