Naga MarketsCiti z longiem na USD/JPY
Citi z longiem na USD/JPY

Analitycy Citi w swojej dzisiejszej rekomendacji zwracają uwagę na USD/JPY i na fakt ustanowienia przez parę nowych HH w trakcie nocy. Warto zauważyć, że obecne price action jest bardzo zbliżone do tego obserwowanego pod koniec 2012 roku.

„Zachowanie ceny łudząco przypomina wydarzenia, które obserwowaliśmy niespełna dwa lata temu, zanim rynek się wyłamał i rozpoczął fazę agresywnego rajdu. Kiedy handlowaliśmy na nowych szczytach w grudniu 2012 powyżej 84.18, USD/JPY jedynie przez kilka sesji poruszało się w bok i następnie zaczęło przesuwać zdecydowanie wyżej”Podobieństwo pomiędzy trendem obecnym, a sprzed dwóch lat
Podobieństwo pomiędzy trendem obecnym, a sprzed dwóch lat

Wczoraj oglądaliśmy nowe szczyt (powyżej 105.45) a dzisiaj obserwujemy kolejne HH. Biorąc pod uwagę podobieństwo akcji cenowej w ciągu ostatnich kilku miesięcy jak i słabość głównych danych z Japonii, ciężko jest porzucić prognozę, że z obecnych poziomów cena może wybić się jeszcze wyżej.

Zdaniem Citi dolar amerykański do jena ma potencjał wzrostów w okolicy 110-111 przed zakończeniem roku. Zgodnie z tym poglądem bank ponownie uruchamia długą pozycję na parze. Wejście 105.99, cel 110-111, stop 103.50. 

Citi z nowym longiem na Ninjy celuje w 110-111
Citi z nowym longiem na Ninjy celuje w 110-111Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here