Naga MarketsWczorajsza decyzja FOMC przeszła raczej bez większego echa. Dziś i jutro inwestorzy skupiać się będą na raporcie non farming payrolls. Analitycy Citi tymczasem dzielą się z swoimi klientami nowymi zleceniami oczekującymi. Dzięki usłudze FxWatcher podgląd w zlecenia banku mamy również i my.


USD/JPY

Tak naprawdę niewielka ilość zmian jakie zaszły w najnowszym oświadczeniu FOMC powoduje, że zabrakło wyraźnych sygnałów kupna amerykańskiego dolara. Być może jedyną cenną informacją, którą wynieśliśmy z wczorajszych publikacji FOMC był brak jednoznacznie jastrzębiego przekazu, który zmniejsza prawdopodobieństwo marcowej podwyżki. Ten fakt może w najbliższych dniach wywrzeć presję podażową na USD.

Sprawdź co jeszcze znajduje się w portfelu inwestycyjnym Citi! Skorzystaj z darmowego okresu próbnego FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

Obecnie, wykres USD/JPY znalazł się pod strefą wsparcia w rejonie 112,60. Analitycy Citi nie są przekonani do krótkiej sprzedaży pary z racji niedźwiedzich prognoz dla japońskiego jena. Zalecają zatem umiejscowienie oczekującego zlecenia kupna powyżej strefy, na poziomie 112,80. Pozycja zabezpieczona powinna być poniżej 111,50, poziom docelowy wzrostów w momencie uruchomienia zlecenia to okolice 115,00.

Odwiedź mój ‘dziennik tradera’ na forum Comparic by śledzić otwarte pozycje dużych graczy


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPlatinum – test kluczowego oporu
Następny artykułLepsze dane z amerykańskiego rynku pracy wesprą USD?
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here