Naga MarketsPo niedźwiedzim sygnale wygenerowanym około 2 tygodni temu w postaci zamknięcia dziennej świecy poniżej linii wyznaczonej przez majowy i sierpniowy dołek ~ 85,80, kurs poprzedni tydzień zakończył poniżej 55 tygodniowej średniej gdzie po raz ostatnim był widziany we wrześniu 2012 roku – zauważa Citi FX.

Dodatkowo luka między wspomnianą średnią a jej 200 tygodniową znajomą jest bardzo duża co pokazuje jak kurs jest obecnie „rozciągnięty”. Zamknięcie września poniżej 85,74 również jest niedźwiedzim sygnałem w tej skali czasowej. Dodatkowo ostanie dwa ruchy w górę na były wstanie przebić marcowego szczytu i wykształciły się przy coraz niższych odczytach wskaźników stochastycznych – dodaje Citi.W związku z powyższym Citi prognozuje iż w wyniku aktywacji formacji podwójnego szczytu kurs powinien w najbliższych tygodniach spaść w okolice 82,02 (minimalny zakres wynikający z tej formacji) a nawet przetestować poziom 81,43 – dołek z lutego tego roku.

nzdjpy_20141008

W przypadku USDJPY Citi utrzymuje wzrostową perspektywę  w średnim oraz długim terminie. Jednak w przypadku najbliższych dni byki będą potrzebowały przebicia strefy 110,34-66 przed kolejnym większym rucham na północ. Citi uważa, iż strefa ta nie zostanie przełamana przy pierwszej próbie. Dodatkowo bank ostrzega, iż zamknięcie tygodnia poniżej 108,00 będzie ostrzeżeniem dla byków przed możliwą większą korektą.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here