Naga MarketsAUDUSD obecnie porusza się w trendzie bocznym między 0,9200 oraz 0,9470 i ma potencjał w krótkim terminie do wypełnienia formacji podwójnego dołka w momencie przebicia ostatniego szczytu na poziomie 0,9345. W momencie potwierdzenia tej formacji minimalny zasięg wzrostów to poziom 0,9452 -> blisko górnego ograniczenia trendu bocznego, w przypadku obrony tego oporu należałoby zacząć ponownie myśleć o otwieraniu krótkich pozycji – rekomenduje dział techniczny CitiFX.

Natomiast kurs NZDUSD w ostatnich tygodniach sukcesywnie ustanawia coraz to niższe dołki, dzięki temu zostało już pokonanych klika bardzo istotnych wsparć:– linie wsparcia tegorocznego trendu wzrostowego,

– 200 dniową średnią,

– 55 dniową średnią (jeszcze nie potwierdzone zamknięciem świecy tygodniowej).

Utrzymanie takiego kierunku powinno skutkować spadkiem w okolice 0,8050 -> początek tegorocznego trendu spadkowego – prognozuje dział techniczny CitiFX.

Na koniec Citi uważa iż obecnie AUDUSD znajduje się przy swoich szczytach natomiast NZDUSD powinno przetestować wsparcie w okolicy 0,8050 oba te fakty powinny przełożyć się na wzrost kursu AUDNZD do poziomu 1,1750 – średnioterminowy poziom oporu.

audnzd_20140827

invest

 Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here