Naga Markets1000px-Citi.svgW dniu wczorajszym Citi przedstawił rekomendacje zawierania shortów na NZDUSD dokładnie na takich samych poziomach jak Deutsche Bank (szczegóły). Dodatkowo również liczy na osłabienie kiwi w stosunku do dolara kanadyjskiego. W tym drugim przypadku uważa iż aukcja produktów mlecznych w tym tygodniu będzie raczej słaba co wpłynie niekorzystnie na NZD a z drugiej strony analitycy Citi są zdania iż surowce w najbliższych dniach powinny trochę wzrosnąć co powinno umocnić CAD.

Chcesz zobaczyć jak sprawdzały się poprzednie rekomendacje Citi sprawdź moje ostatnie tygodniowe podsumowanie (szczegóły).

NZDCAD zlecenie oczekujące sprzedaży
Wejście 0,8988
SL 0,9050
TP 0,8800

Na wykresie widać iż kurs tej pary od kilku tygodniu jest w kanale spadkowym i w ostatnich dniach była testowana dość istotna strefa oporu 0,9050-0,9000 i ostatecznie kurs obecnie znajduje się poniżej tych poziomów. Można również zauważyć potencjalną formację ORGR, która zostanie aktywowana w momencie przebicia linii szyi (niebieska linia). Jednak do momentu utrzymania kursu poniżej tych oporów bardziej prawdopodobne wydają się spadki najpierw w okolice ostatnich minimów -> 0,8770-50, a potem do wsparcia kanału wzrostowego ~ 0,8600, który to poziom pokrywa się z minimum lokalnym z listopada.NZDCAD_20160405Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here