Naga MarketsKurs funta, jena i dolara australijskiego (AUD/USD) faworyzowany przez CitiCiti utrzymuje bycze nastawienie na funcie (GBP) oraz jenie (JPY). Bank skłania się także ku umocnieniu walut z Antypodów. Szczególnie przychylnie spogląda w stronę dolara australijskiego na parach walutowych AUD/USD oraz AUD/NZD.

  • Citi utrzymuje bycze nastawienie do jena japońskiego
  • Kurs funta może zyskiwać przy założeniu 80% prawdopodobieństwa umowy
  • Dolar australijski ma większe szanse na wzrost niż NZD, uważa Citi

Citi byczy na GBP, JPY oraz walutach z Antypodów

– Pozostajemy byczo nastawieni w odniesieniu do jena (JPY), ponieważ uważamy, że ryzyko dla waluty jest asymetrycznie przekrzywione w górę. Optymizm wykazujemy także w relacji do funta (GBP), a naszym podstawowym założeniem jest umowa z 80% prawdopodobieństwem – zauważa Citi.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz też: Strategia – czyli zaplanuj sobie walkę na rynku. Wiking zaprasza na kolejny webinar

Bardziej pozytywne tło dla ryzyka powinno sprzyjać walutom z Antypodów, wnioskuje Citi. Z dwóch walut tego regionu (AUD oraz NZD), bank bardziej preferuje dolara australijskiego.

Powodem powyższego jest znaczna poprawa fundamentów w Australii oraz rozciągnięcie pozycjonowaniea na long w NZD, pomimo jastrzębiego Banku Rezerw Nowej Zelandii, który jest już w cenach.

fpmarkets

Kurs dolara australijskiego (AUD/USD) na kluczowym oporze

Notowania pary walutowej AUD/USD zyskują dziś prawie 0,9 proc. i znalazły się na poziomach z początku września. Przed bykami teraz nie lada wyzwanie, ponieważ będą musiały pokonać kluczowy opór przy 0,7380 jeśli chcą kontynuować rajd na północ.

W przypadku nieudanego ataku, cena może kierować się z powrotem do wsparcia horyzontalnego w okolicach.

fpmarkets

AUD/NZD rysuje byczego pin bara

Kurs dolara australijskiego do nowozelandzkiego wyznaczył dziś nowy dołek w trendzie spadkowym. Jak widać na wykresie dziennym pary walutowej AUD/NZD, cena testuje obecnie kluczowe wsparcie w okolicach 1,0490.

Na wspomnianym wyżej wsparciu rysuje się byczy pin bar. Jeśli formacja ta powstanie na koniec sesji, wzrośnie szansa na odbicie i zatrzymanie serii spadków.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here