Naga MarketsW ostatnim Big Bank Report wspominałem o pozytywnym nastawieniu większości dużych graczy do funta szterlinga. Możliwa zmiana obecnego rządu Wielkiej Brytanii została odebrana przez rynek jako szansa, co odzwierciedla wykres chociażby GBPUSD. Dzięki subskrypcji FxWatcher dowiedzieliśmy się dzisiaj, że Citi zamierza zwiększyć swoje długie zaangażowanie na tej parze.


O ile ostatnia rekomendacja zakupowa analityków Citi nie była bogata w słowa, tak dzisiejsza publikacja… jest w nie jeszcze uboższa.

Citi nie zmienia swojego byczego nastawienia w stosunku do funta i nadal prognozuje wzrost jego wartości. GBP wciąz jest relatywnie tanie – przekonują analitycy i liczą na to, że rozbieżność pomiędzy wyceną fundamentalną a rynkową funta zostanie skorygowana jeszcze przed zaplanowanymi na czerwiec przedterminowymi wyborami.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Z technicznego punktu widzenia, GBPUSD wyraźnie konsoliduje w okolicy poziomu 1,2800. Zdaniem Citi, dobrym pomysłem jest wykupienie dołków konsolidacji i próba wejścia w longi z okolic 1,2750.

Na naszym testowym rachunku wciąż aktywna pozostaje pozycja otworzona na podstawie poprzedniej rekomendacji Citi. Dziś analitycy radzą podkupywać dołki w wyraźnej konsolidacji.

Strategia Citi: Long z 1,2750, stop loss poniżej 1,2650. Poziom docelowy 1,2950.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here