Naga Markets1000px-Citi.svgJedna z wczorajszych propozycji analityków Citi już została aktywowana. Jak na razie sprzedaż USD/JPY nie przynosi oczekiwanych zysków, lecz należy pamiętać o długoterminowym charakterze tej pozycji. Dziś bank proponuje przyjrzeć się wykresowi NZD/USD i czekać na okazję do kupna.


Grent Spencer z Reserve Bank of New Zealand stwierdził wczoraj, że zauważył pierwsze oznaki “dołka” w cyklu globalnej polityki monetarnej. Oznacza to, że zdaniem Spencera możemy oczekiwać w przyszłości podwyżek stóp procentowych, gdy globalna sytuacja gospodarcza zacznie się poprawiać. Odnosząc się do najpopularniejszego wskaźnika koniunktury, czyli PKB Spencer dodał, że ostatnie szacunki nowozelandzkiego PKB uległy poprawie.

To nie wszystkie dzisiejsze setupy Citi – skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego usługi FxWatcher >>>

Ostatnie wzrosty cen mleka w proszku, zdaniem analityków Citi, będą stanowić dodatkowy, makroekonomiczny bodziec do dalszych wzrostów NZD. Dodatkowo, wciąż wysokie stopy procentowe w Nowej Zelandii wciąż stanowią atrakcyjną alternatywę dla globalnego inwestora – czytamy w dzisiejszym komentarzu.

nzdusdh4Citi rekomenduje kupno NZD/USD w okolicy 0,7050 i zabezpieczenie długich pozycji poniżej 0,6970. Poziom take profit dla tych longów powinien znaleźć się na wysokości 0,7250.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here