Naga MarketsAnalitycy CitiFX we wczorajszej nocie tradingowej przypatrują się sytuacji na USD. Ich zdaniem coraz więcej par walutowych wskazuje na ogólną poprawę sytuacji amerykańskiej waluty. Szczególną uwagę bank zwraca na USD/JPY, EUR/USD oraz GBP/USD.

USD/JPYW przypadku ninjy warto przyjrzeć się przede wszystkim piątkowi, kiedy para zanotowała ważny dzień spadkowy. Ostatecznie cena nie przebiła jednak poziomów wsparcia znajdujących się na 102.27-33.

„Ten niezwykle ważny punkt jest miejscem, w którym trójkąt poprzedniej konsolidacji pokrywa się z horyzontalnym wsparciem. Zanim nie zobaczymy zamknięcia poniżej tych poziomów spodziewamy się dalszych wzrostów. Kluczowym poziomem w kierunku północnym jest 104.13 będący potencjalnym celem średnioterminowej formacji podwójnego dna” – przewiduje Citi

EUR/USD

W przypadku najbardziej płynnej pary walutowej Citi zwraca uwagę na kolejne, bycze zamknięcie miesiąca – ostatnie było widziane na szczytach trendu w maju.

„Jest to druga świeca podażowa w przeciągu trzech miesięcy. Kolejny poziom wsparcia znajduje się na 1.3295, następny na 1.3105. Jeżeli cena zejdzie dalej powinniśmy skupić się na strefie 1.2748-565” – dodaje Citi.

invest

GBP/USD

Co do Kabla, CitiFX zauważa, że do zeszłego tygodnia 21-tygodniowa średnia krocząca zapewniała bardzo dobre wsparcie – ograniczała każdą korektę w dół od początku roku.

„Tygodniowe zamknięcie poniżej MA jest niezwykle ważne i sugeruje możliwość dalszych spadków. Krótkoterminowy poziom wsparcia na 1.6693, zaraz za nim 1.6419-60 gdzie 55-tygodniowa MA efektywnie pokrywa się z marcowym dołkiem” – podsumowują analitycy banku.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here