Naga MarketsCisco to wiodący producent routerów oraz innych urządzeń sieciowy. W przeddzień publikacji wyników kwartalnych notowaniom spółki udało się doprowadzić do testu kluczowego oporu. Pozostaje więc pytanie, czy nadchodząca publikacja nie zmąci zapału byków.


Notowania Cisco po skutecznym teście strefy wsparcia wypadającej przy poziomie 29,30 USD śmielej ruszyły na północ, poruszając się w obrębie dosyć wąskiego kanału wzrostowego. Kluczowym oporem dla byków powinien być poziom 32 USD, który został już zaatakowany podczas poniedziałkowej sesji. Świeca przyjęła kształt przypominający marubozu zamknięcia, co wraz z wybiciem krótkoterminowego kanału wzrostowego jest silnym sygnałem wskazującym na przewagę strony popytowej. Teraz należy poczekać na wynik testu strefy podażowej.

Momentum strony popytowej jest duże, więc istnieje spore prawdopodobieństwo wybicia tego oporu. Z drugiej jednak strony tak dynamiczne odbicie może rodzić obawy, czy notowania Cisco nie są już wykupione, co sprzyjałoby scenariuszowi wystąpienia korekty – w takim przypadku za wsparcie mogłoby posłużyć dolne ograniczenie kanału wzrostowego, a dalej 200-dniowa średnia krocząca (kolor pomarańczowy).

Inwestuj w realizację wzrostów lub spadków zagranicznych spółek – sprawdź ofertę akcji syntetycznych i czym różnią się od normalnych CFD!

Cisco ma zaprezentować wyniki za kwartał kończący się w styczniu, w środę po zamknięciu sesji na Wall Street. Konsensusu rynkowy zakłada nieznaczne pogorszenie zyskowności w stosunku do analogicznego okresu z ubiegłego roku — koncern powinien zaraportować zysk na jedną akcję na poziomie 0,5 USD, podczas gdy poprzednio było to 0,53 USD.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here