Naga Marketslogo CinkciarzUżytkownicy nowej wersji mobilnej aplikacji walutowej Cinkciarz.pl mogą już korzystać z ekspresowych metod płatności do realizacji transakcji. Dotychczas metody te były dostępne jedynie w aplikacji webowej.


Kantor wymiany walut poinformował w dniu dzisiejszmy, iż zaprojektowana na nowo aplikacja Wymiana Walut 3.0 została właśnie udostępniona na system Android. Trwają również intensywne prace nad aplikacją dedykowaną na platformę iOS. Zwolennicy rozwiązań oferowanych na App Store już niedługo mogą spodziewać się wersji na swoje urządzenia mobilne.

Nowa aplikacja to przede wszystkim możliwość wykorzystania ekspresowych metod płatności do realizacji transakcji, w tym do doładowania portfela walutowego. Wyróżnia ją także uproszczona nawigacja. Funkcjonalności zostały ustrukturyzowane w ramach pięciu intuicyjnych zakładek. Łatwiej je odnaleźć i poruszać się po wszystkich funkcjach za pomocą dolnego paska nawigacji. Korzystając z urządzenia mobilnego, klient wygodnie sprawdzi historię operacji, a także zawrze transakcję. Użytkownik może również korzystać z dodatkowych narzędzi wspierających wymianę walut.

Nowa aplikacja to również odświeżony, minimalistyczny design. Każdy ekran został zaprojektowany z myślą o przejrzystości i użyteczności, a także z troską o dostępność dla osób starszych i niedowidzących. Oznaczenia kolorystyczne podparto ikonami, a kontrasty zostały wzmocnione.

Nowości dotyczą też kalkulatora, który po wprowadzeniu kwoty oraz wskazaniu waluty automatycznie informuje klienta o dostępnym kursie.

Użytkownik, podobnie jak we wcześniejszej wersji, ma możliwość logowania za pomocą odcisku palca oraz kodu PIN.

– Aktualna wersja aplikacji będzie stanowiła podstawę do dalszego rozwoju usług wymiany walut na urządzenia mobilne. Jednocześnie wskazuje, w jaki sposób będą projektowane kolejne aplikacje dla usług dostępnych w ramach naszego portalu – zapowiada Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl.

Aplikację można pobrać w sklepie Google Play.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułFCA konsultuje przepisy kryptowalutowe z rynkiem. Zakaże kontraktów pochodnych na Bitcoina?
Następny artykułFed sygnalizuje zmianę, jednak droga do słabszego kursu dolara może być wyboista
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here