Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Ciech jest liderem polskiego rynku chemicznego i jedną z największych polskich firm o międzynarodowym zasięgu.

Spółka odnotowała w miniony piątek trzecią wzrostową sesję z rzędu. Tym razem popyt dał porządnie o sobie znać, gdyż kurs rósł o ponad 3%. Trzy ostatnie sesje to także mocno podwyższony wolumen. Na wykresie tygodniowym pojawiła się mocna, wzrostowa świeca. Był to więc najbardziej udany tydzień od połowy marca. Wykres dzienny pokazuje, że reakcja kupujących pojawił się w ważnym technicznie miejscu, bowiem na linii łączącej dwa poprzednie dołki.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Podstawową działalnością Grupy Tauron jest wydobycie węgla, wytwarzanie, dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej oraz ciepła.

Ostatnia sesja ubiegłego tygodnia pokazała aktywność strony kupującej. Popyt wyprowadził ponad 3% atak, któremu jednak zabrakło większego wsparcia wolumenu. Mimo wszystko, dzięki tej sesji, świeca tygodniowa zamyka się jako pin bar z długim dolnym cieniem, co dobrze wygląda w kontekście trendu wzrostowego. Odbicie ma miejsce na wsparciu opartym o wcześniej pokonane szczyty, możliwe że jest to więc swego rodzaju re-test pokonanego poziomu, po którym zobaczymy dalsze wzrosty.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcyjny poranek: EUR/AUD – call, NZD/JPY – call
Następny artykułGuten Morgen DAX 10.07.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here