Naga Marketsci gamesNotowana od 2007 roku na GPW, spółka CI Games będąca producentem i dystrybutorem gier komputerowych poinformowała o zawarciu ze spółką Koch Media GmbH z Austrii umowy dystrybucyjnej dotyczącej gry “Sniper Ghost Warrior Contracts” (“SGWC”).


Spółka podała w komunikacie, że przedmiotem umowy jest dystrybucja (wprowadzenie do sprzedaży na zasadzie wyłączności) na terytorium Austrii, Niemiec, Szwajcarii, krajów Beneluksu, Włoch, Hiszpanii i Portugalii gry SGWC.

– Umowa dystrybucyjna z Koch Media GmbH jest kluczową umową dystrybucyjną dotyczącą gry ‘SGWC’ spośród dotychczas podpisanych przez spółkę z uwagi na terytorium, jakie nią objęto, wolumen gier, którego umowa ta dotyczy oraz wysokość potencjalnych przychodów spółki – czytamy w komunikacie.

Spółka zawarła umowy dystrybucyjne dotyczące sprzedaży gry “SGWC” w formie fizycznych nośników na wszystkie kluczowe dla “SGWC” rynki zbytu z wyjątkiem Japonii i Korei Południowej, gdzie prowadzi negocjacje handlowe i gdzie otrzymała już pierwszą ofertę. Dystrybucja gry “SGWC” na rynku Stanów Zjednoczonych odbywać się będzie bezpośrednio przez spółkę zależną – CI Games USA Inc., która będzie zarządzać również dystrybucją SGWC w Kanadzie oraz na rynkach Południowej Ameryki.

Akcje spółki CI Games rosną o ponad 10%

Spoglądając na notowania CI Games na warszawskim parkiecie zauważymy, że w reakcji na powyższą informację dot. umowy dystrybucyjnej dotyczącej gry “Sniper Ghost Warrior Contracts” cena akcji spółki zyskuje w poniedziałek już ponad 10%. Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, wkrótce spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania rejonu 1,25 zł.

Cena akcji Ci Games rośnie o ponad 10%Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułXTPL najniżej od 7 miesięcy. Akcje spadają o 7%
Następny artykułWyniki eurowyborów mogą wspierać kurs euro na rynku Forex
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here