Naga MarketsW ostatnich dniach zauważalny był wzrost wielkości obrotów na aktywach CI Games. Prawdziwa euforia zaczęła się jednak dopiero dzisiaj o poranku. Obecnie akcje przy gigantycznym wolumenie drożeją o ponad 16%. Co jest powodem, że hossa producentów gier upomniała się o CI Games?

Wydaje się, że powodem może być informacja, która niezauważenie pojawiła się kilka dni temu. Na stronach Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej pojawił się nowy wpis dodany przez CI Games. Przedstawia on logo gry Sniper Ghost Warrior Contracts.

Na branżowych forach trwają spekulacje czy zapowiedź nowego Sniper’a nie pojawi się już na tegorocznych targach GamesCom w Koloni, które zaczynają się pod koniec sierpnia.

Zobacz także: CI Games – nawiązuje współpracę z Defiant Studios przy “Lords of the Fallen 2”

Na chwilę obecną jest zbyt wiele niewiadomych. Nie wiemy co to miałaby być za gra i na jakich platformach miałaby się pojawić. Czekamy więc na więcej informacji ze strony spółki lub też na niespodziankę na targach GamesCom 2018.

Akcje spółki zyskują dzisiaj już ponad 16%. 31 lipca pisaliśmy o szansach na techniczne odreagowanie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: NZD/USD, EUR/GBP, AUD/CAD
Następny artykułSaxo: Mniejsza o Turcję – uwaga na Indie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here