Naga MarketsCI Games z nowym Wiceprezesem ds. globalnej sprzedaży
Sam Sadeghi, Wiceprezes ds. globalnej sprzedaży CI Games

Po najlepszym jak dotąd roku w historii Spółki i sukcesach gier Sniper Ghost Warrior Contracts 2, Eldest Souls i Tails of Iron, CI Games wprowadza zmiany w swoich strukturach dot. działalności handlowej. W ramach planowanych usprawnień, na nowo utworzone stanowisko Wiceprezesa ds.globalnej sprzedaży, spółka powołała weterana branży — Sama Sadghi’ego.

CI Games powołała nowego Wiceprezesa ds. globalnej sprzedaży

Sam Sadghi posiada 13-letnie doświadczenie w sprzedaży gier. Swoją karierą rozpoczynał jako członek zespołu ds. eksportu w firmie SEGA. Umiejętności rozwijał na wysokich stanowiskach w spółkach Ubisoft oraz Red Entertainment, gdzie zajmował się dystrybucją gier Activision-Blizzard, w tym premierami Call of Duty oraz Overwatch.
Przed dołączeniem do zespołu CI Games, Sam nadzorował sprzedaż cyfrową i fizyczną tytułów z olbrzymiego portfolio gier spółki SEGA.
Niezmiernie się cieszę z dołączenia do rodziny CI Games, szczególnie po ostatnich sukcesach Sniper Ghost Warrior Contracts 2, Eldest Souls i Tails of Iron. Wierzę, że to doskonały krok w moim rozwoju zawodowym, a moje doświadczenie i zapał oraz plany CI Games to idealna mieszanka. Mam nadzieję wnieść duży wkład w opartą na solidnych fundamentach wizję Spółki. Szczególnie cieszy mnie możliwość pracy przy grze Lords of the Fallen 2, która będzie kolejnym kamieniem milowym dla firmy – mówi Sam Sadeghi, Wiceprezes ds. globalnej sprzedaży CI Games.
– Dołączenie Sama do naszego zespołu to powód do wielkiej radości. Jesteśmy przekonani, że jego bogate doświadczenie umożliwi nam dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców na całym świecie i pomoże umocnić pozycję, którą CI Games osiągnęło w 2021 roku. Jesteśmy teraz na bardzo ważnym etapie rozwoju i planowania dużych premier na 2023 r. oraz kolejne lata – komentuje Marek Tymiński, prezes CI Games.
Zatrudnienie Sama oznacza przekroczenie przez CI Games progu 150 pracowników, co stanowi wzrost o 36 % od początku 2021 r. Spółka jest obecnie w kluczowym momencie, a nowy wiceprezes będzie odgrywać istotną rolę w zapewnieniu dalszego wzrostu i maksymalizację komercyjnego sukcesu gier z portfolio firmy. CI Games stawia sobie za cel dalsze dążenie do wysokiej jakości i uznania krytyków, dobierając najlepsze pozycje do swojego portfolio wydawniczego. Pomimo trudnej sytuacji na świecie, Spółka patrzy z optymizmem na rok 2022 i planowane zapowiedzi.

Autor poleca również:Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ciech notowania | livechat akcje | kurs ccc | aktualny kurs dolar korona islandzka | giełda celon pharma | co to blik | lpp notowania |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here