Naga MarketsCI Games z kolejnym celem w rejonie 2,50 zł. Jutro debiut gry "Röki"CI Games z kolejnym celem w rejonie 2,50 zł. Jutro debiut gry “Röki”Popularny producent gier komputerowych, spółka Ci Games, poinformowała wczoraj, że jej gra „Lords of the Fallen” przyniosła już łącznie ponad 100 mln zł przychodów ze sprzedaży i zarobiła blisko 50 mln zł na czysto, odliczając koszty produkcji i marketingu. Gra miała swój debiut w 2014 roku. W komentarzu prezes spółki dał do zrozumienia, że warto kontynuować ten projekt i kolejna część gry będzie miała jeszcze większy budżet. Dodał, że CI Games pracuje nad dwoma projektami jednocześnie. CI Games pracuje nad „Sniper Ghost Warrior Contracts 2”, którego premiera planowana jest na IV kwartał br. oraz kontynuacją „Lords of the Fallen”.

  • Jutro debiut ważnej gry
  • CI Games pokazuje mocne wyniki „Lords of the Fallen”

Prezes zdradził także, że CI Games rozmawia z kilkoma dużymi globalnymi graczami z branży o m.in. współpracy w zakresie współfinansowania oraz współwydania drugiej części gry. W ocenie prezesa, CI Games znajduje się obecnie na ścieżce wzrostowej, poradził sobie z wieloma starymi problemami i zaszłościami, zbudował solidną platformę produkcyjną, którą od pewnego czasu zaczął dynamicznie rozwijać.

W kierunku 2,50 zł?

Warto także dodać, że już jutro swój debiut będzie miała istotna gra “Röki”. Na wykresie tygodniowym, widać silne wzrosty i korekcyjne cofnięcie na poziom szczytu z 2018 roku. Jeżeli więc zwyżka będzie kontynuowana to kolejnym celem są okolice 2,50 zł.

ci games


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here