Naga MarketsCI Games ustaliło premierę gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na 4 czerwca br.
Marek Tymiński, prezes CI Games.

CI Games ustaliło datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Najnowsza część snajperskiej serii zadebiutuje na całym świecie 4 czerwca br. W dniu premiery tytuł będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Już teraz trwa przedsprzedaż wersji fizycznej gry na konsole obecnej i poprzedniej generacji.

  • Akcje spółki w reakcji na informację rosną o ponad 8% i testują najwyższe poziomy od końca stycznia (powyżej 1,5 zł)
  • Nowy zwiastun pokazuje wejście w nową generację dla najlepiej sprzedającej się serii Sniper Ghost Worrior

CI Games zapowiada premierę nowego Sniper Ghost Worrior

– Najnowszy Snajper ukaże się na nową generację konsol i wykorzysta ich możliwości techniczne. Widzimy coraz większy udział w sprzedaży premierowych gier na najnowsze platformy, a z drugiej strony dostępnych dotychczas gier jest wciąż niewiele. Jestem przekonany, że jednoczesna premiera na wszystkie duże konsole stacjonarne oraz PC przełoży się pozytywnie na nasze wyniki – mówi Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games.

Te artykuły również Cię zainteresują
W dniu ogłoszenia daty premiery gry, Spółka przedstawi pierwszy gameplay Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Nowy zwiastun pokazuje wejście w nową generację dla najlepiej sprzedającej się serii Sniper Ghost Worrior. SGWC 2 pozwoli graczom na oddawanie ekstremalnie długich strzałów – na ponad 1000 metrów. Jako tytułowy strzelec – Raven, gracze będą mogli używać prawdziwego sprzętu i arsenału na rozległym terenie działań, by eliminować swoje cele na różne sposoby.

Rozpoczęła się także przedsprzedaż wersji fizycznej gry na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Przedpremierowe zamówienie zapewni graczom dostęp do ekskluzywnych broni oraz skórek. Dodatkowa zawartość jest dostępna u wybranych sprzedawców. Sugerowana cena SGWC 2  wynosi 149,99 zł na wszystkich konsolach oraz 99,99 zł na PC.

Sniper Ghost Warrior to bestsellerowa seria strzelanin pierwszoosobowych wszech czasów, której wszystkie części sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 11 mln egzemplarzy. Gry należące do najpopularniejszej marki CI Games, kładą nacisk na działania strzelca wyborowego, SGWC 2 ma być jej najbardziej emocjonującą częścią. Spółka zapowiada dalszy rozwój Sniper Ghost Warrior.

CI Games to niezależny globalny deweloper i wydawca gier wideo ze studiami produkcyjnymi w Warszawie, Barcelonie, Bukareszcie i Stanach Zjednoczonych. Założona w 2002 r. spółka jest znana na świecie z serii Sniper Ghost Warrior (ponad 11 mln sprzedanych egzemplarzy), czy Lords of the Fallen (ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy). W 2018 r. CI Games powołało spółkę córkę – United Label, która skupia się na produkcji mniejszych, ale ambitnych gier jak np. Röki, Eldest Souls, czy Tails of Iron.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here