Naga MarketsCI Games zapowiedziało właśnie na swojej stronie internetowej wydanie kolejnej gry w serii: Sniper Ghost Warrior Contracts. Najnowszy tytuł przeniesie graczy w surowe klimaty Syberii. Wprowadzi zupełnie nowy dla serii sposób rozgrywki – system kontraktów. Gra będzie posiadać zarówno tryb kampanii dla pojedynczego gracza jak i tryb gry wieloosobowej. Premiera tytułu planowana jest na rok 2019 i odbędzie się jednocześnie na platformach PC, PS4 oraz Xbox One.

“Po analizie opinii otrzymanych od fanów serii, gra dostarczy wciągającą rozgrywkę, opartą na misjach, z najlepszym systemem snajperskim studia. Jednocześnie CI Games zdecydowało o odejściu od architektury gry zbudowanej w otwartym świecie. W trybie kampanii, gracze wkroczą do świata kontraktów, które oferują jasny cel główny z ustalonym wynagrodzeniem, oraz dodatkowe zadania do wypełnienia, płatne w formie premii. Tytuł zaoferuje możliwość realizowania kontraktów w różny sposób i tym samym zarabiania na nich wielokrotnie” – czytamy w opublikowanym dziś rano komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również nasz artykuł z 9 sierpnia – CI Games – zwiastun nowego Sniper’a już na targach GamesCom? Euforia na giełdzie!

“Nasz zespół jest zmotywowany i ciężko pracuje nad projektem najnowszej gry snajperskiej. Tym razem nie zaczynamy całkowicie od nowa. Bazujemy na tym co stworzyliśmy przy pracy nad poprzednią częścią serii, ulepszając jednocześnie poszczególne systemy. Dzięki temu zespół może dużo więcej czasu poświęcić na pracę nad kontentem związanym z nową grą” – informuje Marek Tymiński, prezes CI Games.

“SGW Contracts bazuje na bardziej rozwiniętym i nieco zmodyfikowanym systemie snajperskim, który fani marki dotychczas uznawali za jeden z najmocniejszych elementów tej serii. Studio przy nowym projekcie stawia na otwarte i reaktywne podejście przy projektowaniu map, które w większym stopniu nagradza taktyczność w wykonywaniu poszczególnych misji. Zespół zoptymalizował również silnik gry oraz zdecydowanie skrócił czas ładowania poszczególnych misji w nowym projekcie”

“Z perspektywy czasu muszę przyznać, że mieliśmy zbyt ambitne podejście co do skali i rozmachu projektu Sniper Ghost Warrior 3. To była bardzo kosztowna lekcja, z której wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski. Sniper Ghost Warrior Contracts będzie skoncentrowany na rozgrywce opartej na sandboxowych misjach dających dużą dozę swobody i pozostawiających graczom wiele decyzji do podjęcia. Jednocześnie zrezygnowaliśmy z typowej architektury otwartego świata. Sama gra będzie bardziej taktyczna i skupiona wokół doświadczenia snajpierskiego. Mam nadzieję, że między innymi dzięki wspomnianym rozwiązaniom, tytuł zachęci graczy do wielokrotnego przechodzenia poszczególnych misji oraz zapewni dobrą zabawę w trybie gry dla wielu graczy” – dodaje prezes spółki Marek Tymiński.

Wykres pokazują euforię po pojawianiu się pierwszych plotek o wydaniu kolejnego Sniper’a. Obecnie wykres zmaga się z poziomem 1,50 zł, który stanowi ważny opór.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here