Naga Marketsci gamesCI Games szykuje “nową, bardzo ważną” cechę gry “Sniper Ghost Warrior Contracts”, która może pojawić się na rynku jeszcze w tym roku, poinformował ISBtech prezes CI Games Marek Tymiński. Ponadto jest zadowolony z obecnego rozwoju projektu gry “Lords of the Fallen 2”.

CI Games szykuje “nową, bardzo ważną” cechę gry “Sniper Ghost Warrior Contracts”

“Decyzja o kontynuacji marki ‘Sniper Ghost Warrior’ okazała się bardzo dobra. Po premierze ‘SGW Contracts’ tym lepiej rozumiemy naszych graczy i postaramy się zapewnić im jeszcze bardziej udaną rozgrywkę. Przygotowujemy nową, bardzo ważną cechę gry” – powiedział ISBtech Tymiński.

“Wiemy, że o to gracze pytali i to chcieliby bardzo dostać w grze snajperskiej. Nic więcej nie mogę na ten moment powiedzieć. Kampania marketingowa rozpocznie się dopiero w okolicach wakacji i wtedy dziś enigmatycznie brzmiąca cecha stanie się bardziej zrozumiała zarówno dla graczy jak i inwestorów. Za wcześniej na podanie dokładnej daty wydania, natomiast uważam, że istnieje duża szansa na pojawienie się jej jeszcze w tym roku” – dodał prezes.

“Jestem także zadowolony z obecnego rozwoju zarówno projektu ‘Lords of the Fallen 2’, jak i z zespołów produkcyjnych z nim związanych” – powiedział także Tymiński.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zbudowanie drugiego, nowego zespołu podzielonego na dwa nowe studia staje się już rzeczywistością, zaznaczył.

“Wkrótce powiemy na ten temat więcej, natomiast na informacje o grze trzeba będzie cierpliwie poczekać” – dodał prezes.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here