Naga MarketsCI Games negocjuje umowę współwydawniczą LotF 2CI Games, notowany na GPW producent i wydawca gier wideo, negocjuje warunki umowy współwydawniczej na Lords of the Fallen 2 z dużym, globalnym graczem. Partner jest zainteresowany inwestycją na poziomie przekraczającym 50 mln zł w produkcje gry oraz jej współwydanie.

CI Games negocjuje połowiczną umowę

Jeśli zostanie zawarta umowa współwydawnicza to CI Games podzieli się z partnerem zyskiem w proporcjach pół na pół. Prawa do marki oraz do samodzielnego wydania potencjalnej kontynuacji pozostaną po stronie Spółki. – komentuje Marek Tymiński, prezes CI Games.

Warto zobaczyć również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCena miedzi porusza się obecnie w okolicach 2,90 USD za funt
Następny artykułPKN Orlen: Proces przejęcia PGNiG potrwa kilkanaście miesięcy
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here