Naga Marketsci gamesŁączne skonsolidowane przychody ze sprzedaży gry “Sniper Ghost Warrior Contracts” od daty premiery (22 listopada 2019 r.) do 30 czerwca 2020 r. przewyższyły łączne nakłady związane ze stworzeniem i wydaniem gry, w tym kosztem jej produkcji, marketingiem, kosztami wytworzenia na nośnikach fizycznych oraz opłatami licencyjnymi związanymi z silnikiem, na którym oparta jest gra, podało CI Games.

CI Games: “Sniper Ghost Warrior Contracts” zwrócił się w II kw.

“W związku z powyższym zarząd informuje, że gra ‘Sniper Ghost Warrior Contracts’ osiągnęła całkowity zwrot z inwestycji w II kwartale 2020 r.” – czytamy w komunikacie.

Przy szacowanym poziomie sprzedaży gry na poziomie 51 mln zł w okresie od dnia premiery do 30 czerwca 2020 r. zysk z gry (uwzględniający wszystkie ww. koszty) szacowany jest na poziomie 3 mln zł, wskazano również.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zdaniem spółki, gra “Sniper Ghost Warrior Contracts” będzie miała istotny wpływ na wyniki przynajmniej do końca 2022 roku.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here