Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

CI Games to międzynarodowy wydawca oraz największy polski producent gier komputerowych na komputery osobiste i konsole

Spółka zyskała podczas środowej sesji ponad 4% po podaniu informacji o planach premiery mobilnej wersji gry „Sniper Ghost Warrior” w drugim kwartale bieżącego roku. Cena delikatnie wzrasta od kilku dni, podkreślając formowanie się potencjalnego dołka. Trend wzrostowy trwa tutaj od niemal 2 lat i w tym czasie każdy kolejny dołek powstawał na coraz wyższym poziomie. Ostatnie spadki doprowadziły kurs blisko poziomu poprzedniego dołka. Ewentualny spadek poniżej minimum z 18 listopada mógłby oznaczać problemy dla obecnej tendencji. W krótkim terminie wydaje się więc, że kurs powinien odskoczyń na nieco wyższe poziomy.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa.

Notowaniom Ursusa towarzyszy w ostatnim czasie spora aktywność inwestorów. Niedawno cena podskoczyła w cztery dni o 27% aby następnie w dwa dni stracić 18%. To wszystko oczywiście przy mocno podkręconym wolumenie. Co do samej techniki, zdecydowanie można wyznaczyć klarowne wsparcie w rejonie 2,67 zł. Dynamiczne wybicie oporu, to nawet na tle zbyt mocnej korekty i tak pozytywny sygnał. Wydaje się, że właśnie przy obecnych rejonach można oczekiwać próby odbicia. Wczoraj spółka postawiła pierwszy krok, rosnąc o 3,3%, co było czwartą wzrostową sesją z rzędu.

 

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Witam
    czy Helio nadaje się do jakiejś analizy ? Ostatnio pisał Pan jak walczył kurs z 11 zł, dzisiaj jest 13,50 i zastanawia mnie jaki jest następny potencjalny opór ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here