Naga MarketsZapowiedź kolejnej odsłony Sniper Ghost Warrior ze stajni Ci Games spowodowała, że na akcjach spółki rozpoczęły się pozytywne zmiany – i to niezwykle dynamiczne. Studio zrezygnowało z numerowania kolejnych części oraz otwartego świata powracając do korzeni, które spowodowały, że gra cieszyła się tak dobrymi recenzjami.

W efekcie w zeszłym tygodniu CIG notował dynamiczną aprecjację o kilkadziesiąt procent powracając do poziomów ze swojego debiutu giełdowego, jeszcze z 2013 roku. Co prawda cena 1,75 nie jest może marzeniem inwestorów, jednak po marazmie z ostatniego roku i wybiciu nowych kilkunastomiesięcznych maksimów, z pewnością napawa optymizmem. Strefa jak na razie wywołała reakcję podażową ceny, krótkoterminowe wsparcie 1,40 (maksima ze stycznia 2014) ma jednak potencjał do zatrzymania deprecjacji. Wybicie wspomnianego poziomu otwiera drogę do spadków, natomiast wybicie 1,75 pozwoli na ruch w kierunku 2,50, gdzie zbiegają się szczyty z września 2015 oraz minima, od których Ci Games rozpoczynał 2017.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdyPobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here