Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

CI Games to międzynarodowy wydawca oraz największy polski producent gier komputerowych na komputery osobiste i konsole

Największą gwiazdą warszawskiego parkietu podczas wtorkowej sesji okazała się spółka CI Games. Niestety, spółka wyróżniła się negatywnie, jej akcje staniały o blisko 30%. Jest to efekt zbyt wygórowanych oczekiwań co do premiery nowej gry, które zderzyły się z nienajlepszymi recenzjami. Stąd gigantyczna panika i wyprzedaż przy ogromnych obrotach. Patrząc na wykres tygodniowy, widać że cena może spadać nadal, a pierwszym wsparciem jest linia łącząca ostatnie dołki w rejonie 1,40 zł. Na pocieszenie akcjonariuszy można jedynie dodać, że na branżowym serwisie Metacritic, nowa gra otrzymała 58 na 100 pkt. Warto pamiętać, że poprzednie dwie odsłony gry otrzymywały odpowiednio 55 i 52 punkty czyli także niezbyt pochlebne recenzje.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Emitent prowadzi działalność bankową w segmencie bankowości detalicznej, w zakresie udzielania kredytów i pożyczek, przyjmowania depozytów, na terytorium Polski.

Wczorajsza sesja była udana dla spółek sektora bankowego. Getin Noble zyskał niemal 5% i była to druga z rzędu tak udana sesja. W ostatnim czasie byliśmy świadkami korekty trendu wzrostowego jaki nastał z początkiem grudnia ubiegłego roku. Korekta sięgnęła wsparcia opartego o lukę wzrostową z 10 lutego. Od dwóch dni dochodzi do wyraźnego odbicia, które przełamało już linię korekty. Nadal jednak układ wierzchołków w tym okresie pozostaje spadkowy. Pojawia się jednak szansa na zakończenie spadków. Wyjście ponad poziom 1,96 zł może przechylić szalę zwycięstwa na stronę popytu. Jeżeli tak będzie, oczekiwałby ataku na dotychczasowe maksimum trendu przy 2,28 zł. O wzrostach piszemy od 19 stycznia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo proszę o analizę spółki Getin Noble bank. Jest to bardzo interesująca spółka w której trwa trend boczny. Jestem bardzo ciekawy analizy experta na tej spolce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here