Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

CI Games SA prowadzi działalność na rynku producentów i wydawców gier komputerowych na terenie kraju i za granicą.

cigames

Kurs spółki znajduje się pod linią trendu, która trwa od marca ubiegłego roku. Z drugiej strony mamy wsparcie, które bardzo często było testowane z obu stron. Warto obserwować ten wykres bo lada moment powinna pojawić się odpowiedź na pytanie co dalej. Spadki poniżej wsparcia spowodują dalsze trwanie w trendzie spadkowym, jednak wybicie linii trendu będzie pierwszym objawem możliwej zmiany na trend wzrostowy po dość długo już trwających spadkach.Conotoxia

Firma zajmuje się działalnością doradczą w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, wytwarzaniem oprogramowania oraz dostarczanie oprogramowania i sprzętu komputerowego.

asseco

Spółkę analizowałem kilka dni temu w artykule pt: Asseco Poland – w kluczowym miejscu. W tamtej analizie wskazałem miejsce, które widzą Państwo na powyższym wykresie. Jest to retest pokonanej linii trendu spadkowego. Dodatkowo w tym miejscu przebiega także wsparcie – poziom okolic 44 zł, który często w historii notowań okazywał się poziomem zwrotnym, a także mamy tutaj jeszcze linię trendu wzrostowego. Do wzrostów zniechęcały kształty świec, na wczorajszej sesji doszło do całkiem sporego wzrostu, który nieco poprawia sytuację dając coraz większe szanse na powrót do wzrostów  z pierwszym celem na poziomie 47 zł.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułLC Corp [LCC] – analiza na zamówienie
Następny artykułLentex [LTX] – ciekawa sytuacja techniczna
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here