Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

CI Games SA prowadzi działalność na rynku producentów i wydawców gier komputerowych na terenie kraju i za granicą.

cigames

Podczas ostatniej sesji minionego tygodnia, spółka zyskała ponad 7% i zakończyła cały tydzień z wynikiem powyżej 18%. Co istotne, po okresie kilkutygodniowej korekty, powróciły znacznie wyższe obroty, co wskazuje na realny powrót kupujących. Kurs ma już za sobą kluczową strefę oporu 17-18 zł. Podczas korekty dokonał się jej re-test, a mocna reakcja w ostatnich dniach pokazuje, że cena może rosnąć dalej. Wybicie ostatniego maksimum czyli 22,48 zł otworzy drogę na kolejny szczyt czyli okolice 29 zł. To oznacza, że przed nami być może jeszcze nawet 30% wzrostów. O potencjalnym zakończeniu korekty pisałem ostatnio 4 września.

[pullquote]Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.[/pullquote]

Firma zajmuje się działalnością doradczą w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, wytwarzaniem oprogramowania oraz dostarczanie oprogramowania i sprzętu komputerowego.

assecopol

Na drugim biegunie gorących spółek jest m.in. Asseco Poland, który wygląda słabo, zwłaszcza w kontekście rosnącego szerokiego rynku. Spółka mocno wzrosła w poniedziałek ale wzrosty te zostały całkowicie zanegowane w kolejnych dniach. Tydzień skończony na minusie i ze świecą pin bar, pokazującą że korekta spadkowa może się przedłużyć. Ostatnia analiza miała miejsce 30 września.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTygodniowa analiza indeksów niemieckich DAX i MDAX.
Następny artykułAnaliza Ichimoku EURUSD, AUDUSD, złota 12 październik 2015
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here