Naga MarketsCI Games SA prowadzi działalność na rynku producentów i wydawców gier komputerowych na terenie kraju i za granicą.

ci games mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Interwał miesięczny pokazuje jednoznacznie, że nadal mamy do czynienia z trendem spadkowym. Świadczy o tym seria coraz niżej położonych dołków o raz szczytów. Ostatnie podejście wzrostowe, które było naprawdę dynamiczne dawało pewne nadzieje na odwrócenie trendu lecz zakończyło się nieudaną próbą wybicia ponad poziom ostatniego szczytu trendu spadkowego. Z tego poziomu widać, że aktualny zakres wahań odbywa się mniej więcej między 6,50 zł a 11,50 zł, a trend spadkowy każe przypuszczać, że cena skłania się ku dolnej wartości.

ci games w1

Na interwale tygodniowym widzimy kluczowe, długoterminowe wsparcie okolic 6,50 zł. Ostatnia faza trendu wpisuje się w kanał spadkowy. Jeżeli cena zacznie rosnąć, to problem może pojawić się przy górnej krawędzi czyli okolicach 10 zł. Jeżeli dojdzie do spadków, kurs napotka silne wsparcie przy 6,50 zł, co mogłoby być okazją do kupna jeżeli przy tym poziomie zauważalna byłoby silna reakcja popytu. Upadek wsparcia oznacza dalsze spadki, przynajmniej do dolnej krawędzi.

ci games d1

Spoglądając przez pryzmat dziennych wykresów także widzimy układ coraz niżej położonych dołków i szczytów. Aby doszło do poprawy sytuacji, układ ten musi zostać przerwany tzn. cena musi wybić ostatni szczyt trendu spadkowego, która znajduje się na poziomie 9,20 zł. Jeżeli do tego dojdzie, kurs powinien wzrosnąć do górnej krawędzi kanału. Jak widać jest to niewiele miejsca na potencjalne wzrosty. Ostatni dołek okolic 7,35 zł jest wsparciem, która już dwukrotnie było testowane z powodzeniem. Przy spadkach wydaje się, że możemy liczyć na ten poziom. Jak widać po analizie 3 interwałów czasowych, sytuacja techniczna na dzień dzisiejszy nie wygląda zbyt zachęcająco i wskazuje na pewne zawieszenie ceny między ważnymi poziomami.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here