Naga MarketsCI Galaxy Bitcoin ETF zapewnia najlepszą ekspozycję na BTC, uważa Mike NovogratzGlobal Asset Management (CI GAM) zgodnie z poniedziałkowymi zapowiedziami ogłosił, że CI Galaxy Bitcoin ETF (BTCX) rozpoczyna we wtorek notowania na Toronto Stock Exchange (TSX) pod symbolami BTCX.B i BTCX.U. Opłata za zarządzanie w BTCX wynosząca 0,40% stanowi najniższą opłatę za zarządzanie spośród wszystkich bitcoinowych ETF-ów dostępnych obecnie na świecie. Jak zauważa Mike Novogratz, prezes Galaxy Digital, instrument zapewnia najlepszą ekspozycję na bitcoina wśród tego typu instrumentów giełdowych.

  • Kanada zwiększa konkurencję na rynku bitcoinowych ETF-ów, gdy w USA cały czas inwestorzy czekają na start pierwszych tego typu instrumentów w historii
  • Podmiot pracuje również nad CI Galaxy Ethereum ETF, pierwszym funduszem typu ETF, którego bazowym instrumentem będzie ether

CI Galaxy Bitcoin ETF debiutuje we wtorek na TSX, Mike Novogratz komentuje

W miarę jak walidacja rynkowa kryptowalut przyspiesza, oferujemy inwestorom bezpieczny i tańszy sposób uczestniczenia w rynku bitcoinów. Wierzymy, że CI Galaxy Bitcoin ETF będzie preferowanym przez inwestorów sposobem posiadania i handlu bitcoinem, ponieważ oferuje najniższą opłatę za zarządzanie spośród wszystkich funduszy bitcoinowych dostępnych na rynku i jest wspierany przez zróżnicowane i rozległe możliwości zarządzania zarówno przez CI GAM – jednego z wiodących kanadyjskich menedżerów inwestycyjnych – jak i Galaxy Digital – światowego lidera w zarządzaniu funduszami aktywów cyfrowych – powiedział Kurt MacAlpine, dyrektor generalny CI Financial Corp. będącej spółką macierzystą CI GAM.

Te artykuły również Cię zainteresują
BTCX został zaprojektowany, aby zapewnić inwestorom wygodny sposób na uzyskanie ekspozycji na bitcoina poprzez platformę funduszu o jakości instytucjonalnej. BTCX inwestuje bezpośrednio w BTC z jego udziałami wycenianymi za pomocą Bloomberg Galaxy Bitcoin Index, który został zaprojektowany do pomiaru wyników pojedynczego bitcoina w stosunku do USD.

BTCX.B będzie handlowany w dolarach kanadyjskich (niezabezpieczony), a BCTX.U będzie handlowany w dolarach amerykańskich.

Adopcja bitcoina osiągnęła punkt krytyczny, a inwestorzy nie chcą siedzieć z boku. CI Galaxy Bitcoin ETF oferuje inwestorom najbardziej przystępny sposób na uzyskanie ekspozycji na bitcoina spośród wszystkich produktów giełdowych dostępnych na rynku. Kontynuując nasze prace nad instytucjonalizacją sektora aktywów cyfrowych, CI i Galaxy są zgodne w naszym zaangażowaniu w napędzanie innowacji w zakresie rozwoju produktów i rozwiązań portfelowych dla inwestorów poszukujących ekspozycji na tę coraz bardziej pożądaną klasę aktywów – powiedział Mike Novogratz, prezes i dyrektor generalny Galaxy Digital.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: co to blik | biomed lub akcje | pgnig kurs | cdprojekt red akcje | akcje nasdaq |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here