Naga MarketsChwilowe podbicie na CD Projekt bez kontynuacji. Nadal 3 podmioty grają na spadki W trakcie środowej sesji doszło do chwilowego podbicia notowań CD Projektu. Powodem zwyżki okazała się być informacja o wycofaniu się z rejestru krótkiej sprzedaży funduszu Citadel Advisors LLC. Jest to pozytywna wiadomość dla posiadaczy akcji, jednak niewielkiego kalibru. W rejestrze nadal pozostają obecne trzy inne fundusze, grające na spadki CD Projektu.

  • Producent Cyperunka nadal pozostaje ulubieńcem dużych instytucji grających na spadki
  • Akcje CD Projekt zyskiwały w środę 4,4%, chwilowo rosnąc o ponad 10%
  • Nie zmienia to jednak faktu, że od początku roku spółka traci prawie 43% i porusza się na najniższych poziomach od początku 2019 r.

CD Projekt łapie oddech, ale tylko na chwilę. Co dalej z akcjami CDR?

Tym samym, producent “Cyberpunka” nadal pozostaje ulubieńcem funduszy grających na krótko. Warto także zauważyć, że rejestr KNF odnotowuje pozycje przekraczające 0,5% akcji. Zniknięcie z rejestru wcale nie musi więc oznaczać porzucenie strategi gry na dalsze spadki, a jedynie zejście poniżej progu 0,5%.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie widać jak krótkotrwała była reakcja rynku po wycofaniu się z krótkiej sprzedaży przez Citadel Advisors. Zwyżka zakończyła się przy górnej krawędzi wąskiego kanału i zarazem przy poprzednim dołku. Trend spadkowy trwa więc nadal i niewiele brakuje do nowych minimów. Jedyny techniczny pozytyw jest taki, że niewielki zakres wahań w kanale sugeruje, że dynamika przeceny spada. Nadal jednak inwestorzy nie otrzymali żadnego impulsu, który mógłby odmienić obraz techniczny.

cdprojekt

Grupa Kapitałowa CD PROJEKT działa w dynamicznie rozwijającej się branży elektronicznej rozrywki – gier wideo. Od ponad 25 lat gry wideo nieprzerwanie pozostają centralnym punktem naszego życia – to właśnie one definiują kim jesteśmy i jak działamy. Tworzymy najwyższej jakości innowacyjną rozrywkę i jednocześnie, poprzez własną platformę cyfrowej dystrybucji, dostarczamy graczom na całym świecie szeroki wybór tytułów dostępnych bez kłopotliwych cyfrowych zabezpieczeń – DRMu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr akcje | akcje lotosu | mercator kurs akcji | dolar online | usd kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here