Naga Markets

bąbelek powietrza w benzynie podświetlony na żółtoPo silnej przecenie z zeszłego tygodnia, aktualnie obserwowane ożywienie cen ropy naftowej prawdopodobnie osłabnie. W ocenie strategów Commerzbanku ceny czarnego złota powinny dalej spadać do końca roku w okolice 90 USD za baryłkę typu Brent.

Ropa Brent będzie kosztować jedyne 90 USD do końca roku – Commerzbank

– Na razie rynek ropy powinien być mocno zaopatrzony w globalną podaż. Przewidujemy, że do końca roku cena Brent wyniesie tylko 90 USD. Embargo UE na ropę, które wejdzie w życie pod koniec roku, prawdopodobnie zapobiegnie dalszemu spadkowi cen – napisano w raporcie.Dowiedz się, jak handlować akcjami CFD dzięki najnowszemu ebookowi! POBIERZ ZA DARMO

Brent: Spadek poniżej 92,09 USD otworzy drogę do głębszej korekty – Credit Suisse

Ropa typu Brent zamknęła się poniżej swojej 200-dniowej średniej w zeszłym tygodniu, ale nadal utrzymuje 38,2% zniesienia całego trendu wzrostowego 2020/2022 na poziomie 92,09 USD. Trwały ruch poniżej tego poziomu jest potrzebny, aby móc mówić o głębszym spadku, donoszą stratedzy z Credit Suisse.

– Wyraźny spadek poniżej 38,2% zniesienia całego trendu wzrostowego 2020/2022 na poziomie 92,09 USD jest potrzebny, aby wzmocnić myśli o szczycie ze wsparciem obserwowanym w następnej kolejności na poziomie 86,70 USD, który jest szczytem z października 2021 r. Jednak na razie nie jest to nasz podstawowy scenariusz. Opór krótkoterminowy jest widoczny na poziomie 104,43/106,90 USD, który stanowi główne ograniczenie cenowe – podsumowano.

Kurs ropy Brent na interwale dziennym, tradingview
Kurs ropy Brent na interwale dziennym, tradingview

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda kruk | biomaxima | s&p 500 | akcje pkn orlen | cena akcji cd projekt | cd projekt akcje rekomendacje | forex |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

Poprzedni artykułOdwilż na rynkach powoli się kończy? Analiza EUR/USD i notowań złota
Następny artykułZłoto boryka się z poziomem 1800 USD. Za wcześnie na wzrost XAU/USD
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here