Naga MarketsGościem Adama Raka w piątkowej rozmowie dnia Comparic24.TV był Maksym Chróst, CEO and Founder Prudensolve, firmy specjalizującej się w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z utratą lub ograniczeniem dostępu do walut kryptograficznych. 


Użytkownicy kryptowalut posiadają niewielką wiedzę na ich temat

“Niestety, ale większość użytkowników nie wie czym jest klucz publiczny, czym jest adres, a czym jest klucz prywatny (…) ten brak wiedzy zwiększa ryzyko utraty środków co jest potencjalnym problemem, który jesteśmy w stanie rozwiązać” – przekonuje założyciel Pruden Solve.

Kryptowaluty dokonały w świecie niemałej rewolucji pieniężnej i informacyjnej. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo, szybkie wypłaty, korelacje z innymi walutami, czy ich rosnącą użyteczność – są one właśnie na tapecie w coraz większej ilości obszarów naszego życia.

14To co nowe jest jednak często niestabilne i wiąże się z ryzykiem oraz niepewnością.
Jeśli masz złe doświadczenia z rynkiem walut kryptograficznych i szukasz rozwiązania swojego problemu posłuchaj o technicznych możliwościach związanych z odzyskaniem utraconego dostępu do portfela krytpowalutowego:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here