TMS


Radosław Chodkowski podczas konferencji FxCuffs

Gościem Adama Raka w programie „Rozmowy Traderów” był Radosław Chodkowski, znany polskiej scenie traderskiej jako Humanista na Giełdzie i autor bloga o takim samym tytule. Jak sam stwierdza, dzięki umiejętnemu zastosowaniu analizy technicznej możliwe jest zarabianie nawet wtedy, gdy duża części akcji spada.


Rozmowa Adama Raka z Radosławem Chodkowskim

Bloga piszę od kwietnia 2010 roku, a więc można powiedzieć, że minęło kilka lat. Przez ten czas blog zbierał w przeważającej większości pozytywne recenzje od stopniowo rosnącego grona czytelników – mówi o swoim projekcie Chodkowski.

Więcej na temat początków przygody z giełdą, rozwoju GPW przez ostatnie 10 lat oraz skuteczności analizy technicznej na rynku kapitałowym w dostępnym poniżej materiale:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here