Naga Markets


Radosław Chodkowski podczas konferencji FxCuffs

Gościem Adama Raka w programie „Rozmowy Traderów” był Radosław Chodkowski, znany polskiej scenie traderskiej jako Humanista na Giełdzie i autor bloga o takim samym tytule. Jak sam stwierdza, dzięki umiejętnemu zastosowaniu analizy technicznej możliwe jest zarabianie nawet wtedy, gdy duża części akcji spada.


Rozmowa Adama Raka z Radosławem Chodkowskim

Bloga piszę od kwietnia 2010 roku, a więc można powiedzieć, że minęło kilka lat. Przez ten czas blog zbierał w przeważającej większości pozytywne recenzje od stopniowo rosnącego grona czytelników – mówi o swoim projekcie Chodkowski.

W rozmowie z Adamem Rakiem, Radosław Chodkowski dzieli się wspomnieniami i konkluzjami po dekadzie obecności na polskiej giełdzie. Odnosi się również do sytuacji na GPW z perspektywy wzrostu na rynku Stanów Zjednoczonych. Kluczowym słowem w jego odpowiedzi będzie tu słowo “niedosyt”. W dalszej części rozmowy zdradza również dlaczego wybrał Polski rynek, a nie rynek zagraniczny.

Więcej na temat początków przygody z giełdą, rozwoju GPW przez ostatnie 10 lat oraz skuteczności analizy technicznej na rynku kapitałowym w dostępnym poniżej materiale:

Radosław Chodkowski jest absolwentem Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie oraz Wydziału Nauk Politycznych i Państwa Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi bloga o wspomnianej już nazwie “Humanista na giełdzie”. Na łamach bloga skupia się głównie na tematyce inwestycyjnej. Jak twierdzi, spis treści jego bloga zawiera ciekawe i merytoryczne artykuły. Nie sposób jest się z tym nie zgodzić – blog ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here