Naga MarketsW środowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat Chin, które w 2019 roku zużyły w sumie 1 002,78 ton złota, co oznacza spadek o 12,91% r/r. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wczorajszego materiału.


Trzeci rok z rzędu spada produkcja złota w Chinach

Spadek wynikał głównie ze względu na wzrost cen metalu w Q3 i Q4 2019 oraz spowolnieniu tempa rozwoju chińskiej gospodarki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Inwestycje Chińczyków w złote monety bulionowe i sztabki w 2019 roku spadły do 225,8 ton (-26,97% r/r). Jednocześnie trzeci rok z rzędu spada produkcja złota w Chinach – do poziomu 380,23 tony (-5,21% r/r), ze względu na wyczerpanie złóż – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here