Naga Marketsflaga chinyChiny o krok dalej w drodze do uwolnienia kursu juana. Ta ustalana ma być 20 dnia każdego miesiąca, począwszy od sierpnia br. Na łamach programu „To warto wiedzieć” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, iż Ludowy Bank Chin planuje wprowadzić nową stopę referencyjną, która ma pomóc w obniżeniu kosztów kredytu dla przedsiębiorstw. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości gospodarczych z Polski, Europy i świata. Sprawdź bieżące wydarzenia w świecie finansów.


Chiny walczą z cłami USA

Eksperci są zgodni: nowy ruch ze strony PBOC pozwoli na obniżkę marży kredytowej dla chińskich przedsiębiorców

Ludowy Bank Chin wprowadzając nową stopę referencyjną kierował się swoją misją, chcąc rozwiązać problem leżący w konflikcie handlowym z USA – oznajmił Adam Rak.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZłoto króluje, a rentowności światowych obligacji spadają
Następny artykułMieszane otwarcie dolara (USD). Kwestia Huawei i relacji handlowych
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here