Naga MarketsRCEPW tym tygodniu ma dojść do spotkania przywódców krajów Azji Południowo-Wschodniej w Bangkoku i dyskutować nad stworzeniem Regionalnego kompleksowego partnerstwa gospodarczego (RCEP) które objęło by 16 krajów i stało się największą strefą wolnego handlu o zasięgu prawie połowy populacji naszej planety i odpowiadającą za 33% światowego PKB. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Projekt mocno wspierany przez Chiny

Prace nad nim trwają od 2012 roku. Pakt obejmuje również Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN), Australii, Japonii, Nowej Zelandii i Korei Południowej. Członkowie paktu uzgodnili 14 z 20 rozdziałów co zdaniem tajskich urzędników oznacza ponad 80% prac. Potwierdzono obecność chińskiego premiera Li Keqianga na spotkaniu w Bangkoku, podczas gdy Stany Zjednoczone nie ogłosiły jeszcze żadnego przedstawiciela wyższego niż asystent sekretarza stanu David Stilwell – oznajmił Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here