Naga MarketsW dzisiejszym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat Chin. Miasto Ganzhou w południowo-wschodnich Chinach uruchomiło 31 grudnia 2019 roku giełdę metali ziem rzadkich. To druga (po Baotou) giełda tego rodzaju w Chinach. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Chiny pionierem wśród kontraktów na metale ziem rzadkich

Giełda w Szanghaju pracuje nad wprowadzeniem kontraktów futures na metale ziem rzadkich. Baotou i Ganzhou to dwa chińskie centra metali ziem rzadkich, które są cenione za ich zastosowanie w elektronice użytkowej i sprzęcie wojskowym. W obrocie w Ganzhou będą także molibden, wolfram, cyna czy kobalt– oznajmił Bogusz Kasowski.


Bezpośredni dostęp do rynków USA i UE. Z Directa kwotowanie cen NYSE i NASDAQ masz bezpłatnie.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here