Naga Marketschiny sojaChińscy importerzy byli zajęci rezerwowaniem świeżych zakupów soi z Brazylii w tym tygodniu, pomimo ogłoszenia przez Biały Dom, że Chiny zgodziły się kupować do 50 miliardów dolarów amerykańskich produktów rolnych podczas rozmów handlowych w ubiegłym tygodniu. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Nowe ustalenia na linii USA-Chiny potrzebują więcej czasu na wdrożenie?

Zakupy z Brazylii, a nie ze Stanów Zjednoczonych, pokazują, że Chiny nie spieszą się z zakupem amerykańskich produktów po zawarciu w zeszłym tygodniu pierwszej umowy handlowej, którą prezydent USA Donald Trump ma nadzieję podpisać w przyszłym miesiącu. Chiny zarezerwowały co najmniej osiem statków soi (około 480 tysięcy ton) o wartości $173 mld – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here