Naga MarketsJak długo mogą jeszcze potrwać spadki na rynkach i jakie żniwo ostatecznie zbierze chiński horonawirus? Dziś poniedziałek 27 stycznia, zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!


Inwestorzy bacznie obserwują nadchodzące wiadomości z Chin

Kluczowym tematem w mediach i na rynkach finansowych jest koronawirus. Rynek nie ma poczucia, że Chiny mówią prawdę na temat ilości zakażonych.

Rodzi się masa pytań, przez co pojawia się niepewność, a wraz z nią strach. Mamy różne informacje dotyczące budowy szpitali w Wuhan. Nie znamy skali problemu, a spekulacje tylko podsycają nerwowość – powiedział analityk BOŚ.

Spoglądając na wykresy możemy zauważyć, iż po weekendzie następuje kulminacja negatywnych informacji na coraz nowsze fakty. W kolejnych dniach ryzyko luki i przereagowania powinno być mniejsze. Najbliższe dwa tygodnie to będzie okres, gdy inwestorzy będą łatwiej przyjmować niesprawdzone informacje i na ich bazie budować różne scenariusze – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here