Naga Marketschiliz-chzToken przynależny do firmy Chiliz doznał mocnego wzrostu cenowego z poziomu 0,246 USD pod koniec września br. do okolic 0,589 USD w ciągu kilku ostatnich dni. To z kolei przyniosło jego posiadaczom zysk w wysokości około 139%. Choć chwilowo kurs doznał osłabienia, eksperci przewidują, że w przyszłości może on wzrosnąć jeszcze bardziej ze względu na rozbudowane plany rozwojowe projektu stawiającego mosty między fanami sportu i rozrywki a ich ulubionymi drużynami czy idolami.

Chiliz z ponad 100% wzrostem

Token przynależny do firmy stojącej za popularną platformą Socios.com doznał mocnego wzrostu cenowego w ostatnim czasie. Kurs CHZ urósł o 139% z okolic 0,246 USD na koniec września do 0,589 USD w ubiegłym tygodniu. Nagłe ożywienie na jego wykresie nastąpiło po pierwszym rozdaniu NFT fanom AC Milan w trakcie meczu z AS Roma.Zrzut zorganizowany przez Chiliz był pierwszą w historii premierą tokenów niewymienialnych należących do profesjonalnego włoskiego klubu piłkarskiego z siedzibą w Mediolanie. NFT przynależne do AC Milan zostały wybite na żywo na cześć siódmego z rzędu zwycięstwa tej drużyny w serii A. Fotograf uwiecznił moment, w którym koledzy gromadzą się, by pogratulować środkowemu napastnikowi zdobytego gola rzutem wolnym spoza pola karnego. Chwila ta została na stałe zapisana na blockchainie w formie 100 NFT.

Aktualnie token przynależny do Chiliz handluje w okolicach 0,498 USD za monetę. Najwyższy szczyt cenowy na wykresie tej wirtualnej waluty został odnotowany w marcu br. Wyniósł on wówczas 0,891 USD. Za pośrednictwem CHZ fani sportów mogą uzyskiwać dostęp do tzw. tokenów kibica dostępnych na Socios.com. 

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Szeroko zakrojone plany rozwojowe 

Według zapowiedzi dyrektora generalnego Chiliz – Alexandre’a Dreyfusa, NFT znajdujące się na platformie Socios.com pełnią nie tylko funkcję kolekcjonerską. Tym cyfrowym monetom nadano również użyteczność poprzez przypisanie do nich określonych atrybutów tj. dostęp do specjalnie przygotowanych nagród, czy ekskluzywnych wydarzeń.

Innym powodem wzrostów na CHZ było dodanie niektórych tokenów kibica na jedną z największych giełd kryptowalut na świecie – Binance. Również platforma OKEx ogłosiła, że wesprze coiny z ekosystemu Chiliz.

Obecnie Socios.com posiada partnerów związanych z piłką nożną, koszykówką, sztukami walki, krykietem, tenisem ziemnym, futbolem amerykańskim, sportami motorowymi oraz hazardem. Stojąca za tą platformą firma Chiliz skupia się na udoskonalaniu swoich produktów oraz przygotowywaniu globalnej kampanii marketingowej, która przyniesie temu projektowi jeszcze większą rozpoznawalność i zyski!

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here