Naga MarketsMniej więcej od połowy bieżącego roku obserwowaliśmy deprecjację rodzimej waluty. W końcu polski złoty zaczął odrabiać straty. Z technicznego punktu widzenia ciekawie prezentuje się wykres CHF/PLN. Z pewnością na chwilę odetchnąć mogą tak zwani frankowcy. W czwartek kurs wybił się dołem z formacji klina dając sygnał do bardziej zdecydowanego umocnienia się złotego. Początek tygodnia to kontynuacja spadków, lecz już nie tak silnych jak w poprzednim tygodniu. Obecnie kurs oscyluje w okolicach 3,4870, a najbliższy poziom wsparcia znajduje się na poziomie 3,48. Po jego przełamaniu strona podażowa może spróbować ataku na poziom 3,47, gdzie przebiega również linia trendu wzrostowego. Dopiero przełamanie tego punktu będzie zapowiedzią trwałej zmiany kierunku na spadkowy.

W niedzielę Szwajcarzy zagłosują w referendum dotyczącym powrotu do parytetu złota. Jeżeli wynik referendum będzie pozytywny, doprowadzi to do aprecjacji franka, czyli powrotu do trendu wzrostowego na parze CHF/PLN. Jednak na razie musimy poczekać na głosowanie, oficjalne wyniki i ewentualną reakcję na te wydarzenia szwajcarskiej waluty.

Pozostając przy temacie franka, zapraszam na czwartkowe Szkolenie Specjalne “Przed referendum w Szwajcarii”, które poprowadzi Marcin Kiepas. Spotkanie rozpocznie się o 18:00 (27.11.2014).

Szkolenie jest bezpłatne i można wziąć w nim udział rejestrując się pod tym adresem.????????????????????????????????????????????

Analizę przygotował Dział Analiz Admiral Markets

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here