Naga Markets


Pozycja krótka na parze CHFJPY, o której pisałem w piątek została zamknięta na stracie. Jak widać na poniższym wykresie, notowania wybiły nowe szczyty, unieważniając tym samym cały setup.

Poniżej lista aktualnie obserwowanych walorów, gdzie królują pary z dolarem kanadyjskim, który pozostawał najsilniejszą walutą w ubiegłym tygodniu.

AUDNZD

Impuls wzrostowy wciąż prowadzi notowania w górę. Ja natomiast czekam na jego korektę, by po jej zakończeniu zajmować pozycję długą, zgodną z panującym trendem.

GBPCAD

Tu notowania weszły już do strefy oporu, która dodatkowo zbiega się z 20-okresową średnią zapewniającą dodatkowy czynnik konfluencji. Zmiana sekwencji dołków i szczytów na spadkową, na wykresie 30-minutowym stanowić będzie sygnał do zajęcia pozycji krótkiej.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

EURCAD

Podobnie jak w przypadku GBPCAD, tak i tu notowania weszły do strefy oporu. Walory te są ze sobą pozytywnie skorelowane, a zatem jeśli pojawi się sygnał, tylko na jednym z nich będę zajmować pozycję żeby nie powiększać ryzyka.

Jeśli chodzi o pary z dolarem kanadyjskim jako walutą kwotowaną, warto przyglądać się także NZDCAD.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNowy symbol dla XRP by odróżnić się od Ripple
Następny artykułStrategia EMA10/20 – księgujemy zyski
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here