Naga MarketsPozycja krótka na parze CHFJPY, o której pisałem w piątek została zamknięta na stracie. Jak widać na poniższym wykresie, notowania wybiły nowe szczyty, unieważniając tym samym cały setup.

Poniżej lista aktualnie obserwowanych walorów, gdzie królują pary z dolarem kanadyjskim, który pozostawał najsilniejszą walutą w ubiegłym tygodniu.

AUDNZD

Impuls wzrostowy wciąż prowadzi notowania w górę. Ja natomiast czekam na jego korektę, by po jej zakończeniu zajmować pozycję długą, zgodną z panującym trendem.

GBPCAD

Tu notowania weszły już do strefy oporu, która dodatkowo zbiega się z 20-okresową średnią zapewniającą dodatkowy czynnik konfluencji. Zmiana sekwencji dołków i szczytów na spadkową, na wykresie 30-minutowym stanowić będzie sygnał do zajęcia pozycji krótkiej.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

EURCAD

Podobnie jak w przypadku GBPCAD, tak i tu notowania weszły do strefy oporu. Walory te są ze sobą pozytywnie skorelowane, a zatem jeśli pojawi się sygnał, tylko na jednym z nich będę zajmować pozycję żeby nie powiększać ryzyka.

Jeśli chodzi o pary z dolarem kanadyjskim jako walutą kwotowaną, warto przyglądać się także NZDCAD.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here