Naga MarketsKurs pary walutowej CHFJPY znalazł się tuż pod oporem jaki stanowi linia trendu prowadzona od szczytu z 11-go marca. Obecne ceny pojawiły się po odbiciu od ważnego wsparcia przy 114.26, które wcześniej radziło sobie również jako opór.

Jeśli zatem nie dojdzie do przełamania i zamknięcia nad oporem oraz maksimami jakie były osiągane dzisiejszej nocy (115.44), wydaje się, że cena powinna zmierzać na południe. Warto jednak zachować ostrożność z uwagi na silne momentum wzrostowe, które doprowadziło kurs CHFJPY do oporu.

0317-CHFJPY


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCommerzbank: SNB nie musi działać
Następny artykułPrzegląd walut G10 od Citi
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here