Naga MarketsPara walutowa CHFJPY od początku maja br. porusza się w stosunkowo szerokiej bo aż 260 pipsowej konsolidacji. Zgodnie z moją ubiegłotygodniową projekcją rynek dotarł w okolice górnego ograniczenia tego boxu, gdzie dziś pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

Za scenariuszem tym przemawiać może również obecna sytuacja na wykresie dziennym, gdzie zauważymy jak silny opór stanowi obecny poziom. Mimo licznych prób i testów poziom ten zostaje niepokonany od 6 kwietnia br.

Mimo, że potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 112.50 będącego dolnym ograniczeniem konsolidacji to warto zwrócić uwagę na możliwość pojawienia się większej reakcji popytowej zdecydowanie wcześniej bo już w okolicy dolnego ograniczenia trwającego od 15 czerwca br. kanału wzrostowego.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł24Option wróci na francuski rynek, a Xtrade Europe Ltd. ponownie może pozyskiwać klientów
Następny artykułPrzed zamknięciem. Sygnały kupna na Oponeo.pl [OPN] i Asseco SEE [ASE]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here