Naga MarketsZnaczna zmienność pojawiła się w ostatnim czasie na notowaniach pary walutowej CHFJPY. Wskazuje na to znaczne rozszerzenie wstęg Bollingera.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs notowania już w miniony piątek zamknęły się ponad okrągłym poziomem 113.00. Z kolei w tym tygodniu kurs na zamknięciach dnia wzniósł się ponad maksima z lipca.

Jednak największy wzrost miał miejsce podczas wczorajszej, gdzie zakres od minimów do maksimów osiągnął poziom około 140-pipsów, a notowania zamknęły się poza zewnętrzną wstęgą Bollingera. Jednocześnie cena znalazła się na poziomach, które ostatnio mogliśmy oglądać w lutym br.

Obecnie przełamany obszar oporu w obrębie 113.00 stanowi wsparcie, na którym można wypatrywać okazji zakupowych, zgodnych z panującym momentum. W przypadku wystąpienia korekty, warto też obserwować reakcję na 20-dniową średnią (wewnętrzna wstęga Bollingera), która znajduje się ponad 280-pipsów od aktualnych poziomów cenowych.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here